Kategori Arşivi: System Center Ürün Ailesi

Nis 13 2012

System Center Virtual Machine Manager 2012(SCVMM) Kurulumu

Yeni bir System Center makalesi  ile sizlerle  beraberiz. Bu makalemizde, Microsoft?un System Center Ürünü Ailesi tarafındaki sanallaştırma ürünlerinden birisi olan System Center Virtual Machine Manager 2012 ürünü hakkında  sizlere bilgi veriyor olacağım. Bundan bir önce ki  makalemizde , System Center Service Manager 2012 (SCSM) kurulumu ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmıştım. İlgili makaleyi incelemek isteyen arkadaşlarımız, …

Okumaya devam edin »

Mar 29 2012

System Center Service Manager 2012 Kurulumu

Merhabalar; Bu makalemizde, Microsoft?un System Center Ürün Ailesi tarafındaki ürünlerinden birisi olan, System Center Service Manager 2012 ürününün kurulumu hakkında bilgi sahibi olmuş olacağız. Ürün ile ilgili kurulum aşamalarına geçiş yapmadan önce, System Center Service Manager ile ilgili genel bir bilgi vererek makalemize giriş yapıyor olalım.

Okumaya devam edin »

Mar 17 2012

System Center Operations Manager 2007 R2 Kurulumu

Yeni bir makale ile herkese merhaba. Bu makalemizde, Microsoft?un System Center Yönetim Ailesi tarafında yer alan, System  Center Operation Manager (SCOM 2007) ürünün  kurulumu ve SCOM 2007 ile beraber gelen yenilikler hakkında bilgi veriyor olacağız. SCOM 2007 R2 kurulum aşamalarına geçmeden önce, System Center Operation Manager, hakkında kısaca bilgi vererek makaleme devam etmek istiyorum.